Čechy 19. stol.

50089. Krucifix

popis: Dřevo, 96x60 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 7 dnů, 22 hodin

konec dražby: 08.10.2020 20:21:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč

800 Kč 16.09.2020 23:04:17 238