Čechy 19. stol. - Krucifix

Dřevo, 96x60 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy 19. stol.
50089. Krucifix
Dražba ukončena:08.10.2020 20:21:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 200 Kč