Čechy 19. stol. - Krucix - kříž z klekátka

Dřevo, polychromie, výška 82 x 47 cm. Nesignováno.

Pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

Čechy 19. stol.
39031. Krucix - kříž z klekátka
Dražba ukončena:12.12.2019 22:59:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 300 Kč