Čechy 19. stol.

53260. soubor liturgického náčiní - kadidelnice a věčné světýlko

popis: Obecný kov, výška 30 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

 

dražba ukončena: 09.12.2020 21:44:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 7 500 Kč

 

zpět na aukční výsledky

Seznam příhozů

ČástkaPřihozenoPřihodil
7 500 Kč 09.12.2020 21:39:05 834
7 000 Kč 09.12.2020 21:38:52 6170
6 500 Kč 09.12.2020 21:34:01 834
6 000 Kč 09.12.2020 21:30:56 1951
5 500 Kč 09.12.2020 21:29:30 4624
5 000 Kč 09.12.2020 21:29:21 1951
4 900 Kč 09.12.2020 21:25:54 4624
4 800 Kč 09.12.2020 21:25:49 1951
4 700 Kč 09.12.2020 21:24:41 4624
4 600 Kč 09.12.2020 21:23:35 6170
4 500 Kč 09.12.2020 21:19:27 1951
4 400 Kč 09.12.2020 21:16:57 6170
4 300 Kč 09.12.2020 21:13:38 1951
4 200 Kč 09.12.2020 21:11:08 6170
4 100 Kč 09.12.2020 21:06:59 4624
4 000 Kč 09.12.2020 21:06:29 1951
3 900 Kč 09.12.2020 21:05:00 4624
3 800 Kč 09.12.2020 21:04:49 6680
3 700 Kč 09.12.2020 21:02:19 4624
3 600 Kč limit (09.12.2020 21:02:15) 6170
3 500 Kč 09.12.2020 21:02:16 4624
3 400 Kč limit (09.12.2020 20:27:22) 6170
3 300 Kč 09.12.2020 18:42:14 834
3 200 Kč 09.12.2020 17:46:15 6170
3 100 Kč 05.12.2020 18:50:47 834
3 000 Kč 05.12.2020 16:37:47 2980
2 900 Kč 29.11.2020 19:39:01 834
2 800 Kč 27.11.2020 13:50:53 2980
2 700 Kč 25.11.2020 20:51:26 834
2 600 Kč 24.11.2020 17:55:44 2980
2 500 Kč 23.11.2020 17:01:40 834
2 400 Kč 19.11.2020 17:10:14 2980
2 300 Kč 16.11.2020 13:22:13 4937
2 200 Kč 16.11.2020 12:18:56 2980
2 100 Kč 15.11.2020 16:39:21 5807
2 000 Kč limit (15.11.2020 15:46:57) 5620
2 000 Kč 15.11.2020 15:46:58 5807
1 900 Kč limit (15.11.2020 15:46:53) 5620
1 800 Kč 15.11.2020 15:46:54 5807
1 700 Kč limit (14.11.2020 19:40:55) 5620
1 600 Kč 14.11.2020 19:40:56 2624
1 500 Kč limit (14.11.2020 19:40:36) 5620
1 400 Kč 14.11.2020 19:40:37 2624
1 300 Kč limit (14.11.2020 19:40:29) 5620
1 200 Kč 14.11.2020 19:40:30 2624
1 100 Kč limit (14.11.2020 19:40:23) 5620
1 000 Kč 14.11.2020 19:40:24 2624
900 Kč limit (14.11.2020 13:28:53) 5620
800 Kč 14.11.2020 1:15:54 2467
700 Kč 14.11.2020 0:16:47 6281
600 Kč 13.11.2020 14:34:04 2980
500 Kč 13.11.2020 0:06:19 2467