Čechy 19. stol. - Truhla

Truhla dřevo, šířka 110 cm, výška 65 cm, hloubka 65 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy 19. stol.
39042. Truhla
Dražba ukončena:12.12.2019 23:18:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč