Čechy 2. pol. 19. stol. - Brož s českými granáty a almandiny - motýl

Pozn.: Mírně poškozeno.

Obecný kov, délka 4 cm.

Čechy 2. pol. 19. stol.
38998. Brož s českými granáty a almandiny - motýl
Dražba ukončena:12.12.2019 22:30:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 900 Kč