Čechy 2. pol. 19. stol.

49774. Sklenice

popis: Rozalínové sklo, zlacení. Výška 14 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 7 dnů, 16 hodin

konec dražby: 07.10.2020 19:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 900 Kč