Čechy 2. pol. 19. stol. - Sklenice

Rozalínové sklo, zlacení. Výška 14 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy 2. pol. 19. stol.
49774. Sklenice
Dražba ukončena:07.10.2020 19:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč