MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Sklo, výška 13 cm.
Pozn.: Poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Čechy 2. pol. 19. stol.
30151. Sklenice s modrou lazurou
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
800 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
800 Kč
1239
700 Kč
831
600 Kč
1148
500 Kč
831