Čechy 2. pol. 19. stol. - Sklenice s modrou lazurou

Sklo, výška 13 cm.

Pozn.: Poškozeno.

Čechy 2. pol. 19. stol.
30151. Sklenice s modrou lazurou
Dražba ukončena:10.04.2019 18:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč