Čechy 2. pol. 19. stol. - Závěs s českými granáty

Pozn.: Mírně poškozeno.

Obecný kov, délka 4 cm.

Čechy 2. pol. 19. stol.
38739. Závěs s českými granáty
Dražba ukončena:11.12.2019 22:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč