Čechy 2. pol. 20. stol. - Veverka

Porcelán, výška: 24 cm. Značeno Royal Dux.

Čechy 2. pol. 20. stol.
57795. Veverka
Dražba ukončena:09.06.2021 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 09.06.2021 19:52:15 6680
500 Kč 09.06.2021 15:24:21 8885