MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Čechy 2. pol. 20. stol.
65706. Závěs s českými granáty a říčními perličkami, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-67, hrubá hmotnost 4,95 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 000 Kč
9043
1 900 Kč
5972
1 800 Kč
limit (02.10.2021 20:22:35)
9043
1 800 Kč
1610
1 700 Kč
limit (29.09.2021 20:56:20)
9043
1 600 Kč
8857
1 500 Kč
5972
1 400 Kč
6156
1 300 Kč
5972
1 200 Kč
5572
1 100 Kč
limit (12.09.2021 19:44:33)
1876
1 000 Kč
5572
900 Kč
1876
800 Kč
627
700 Kč
9043
600 Kč
5807
500 Kč
8857