MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Měď cinovaná, délka 29 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Čechy, 2. polovina 19. století
20746. Forma ve tvaru ryby
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 500 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 500 Kč
limit (13.06.2018 16:50:58)
1592
1 400 Kč
2439
1 300 Kč
limit (13.06.2018 16:31:35)
1592
1 200 Kč
2439
1 100 Kč
limit (13.06.2018 14:19:34)
1592
1 000 Kč
limit (13.06.2018 13:08:06)
1860
1 000 Kč
2439
900 Kč
limit (13.06.2018 13:07:09)
1860
800 Kč
2439
700 Kč
1860
600 Kč
1592
500 Kč
659