Čechy 20. stol. - Autorská váza

Sklo, výška 46 cm. Neznačeno.

Čechy 20. stol.
59109. Autorská váza
Dražba ukončena:19.05.2021 20:22:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč