MENU
Vstup do aukce
141. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
31. března 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: ŠPERKY
3. dubna 2024 od 20:00
142. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
7. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Lité sklo, výška 26 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Čechy 20. stol.
55511. Váza
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 600 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 600 Kč
limit (03.03.2021 20:04:08)
1011
1 500 Kč
646
1 400 Kč
limit (03.03.2021 20:04:03)
1011
1 300 Kč
646
1 200 Kč
1011
1 100 Kč
6596
1 000 Kč
limit (22.02.2021 22:25:16)
831
900 Kč
659
800 Kč
831
700 Kč
6596
600 Kč
4656
500 Kč
831