Čechy 20. století - Vázička

Sklo, brus, výška 20 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno

Čechy 20. století
55459. Vázička
Dražba ukončena:03.03.2021 19:56:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 30.01.2021 18:31:16 4656
500 Kč 29.01.2021 12:36:03 831