Čechy, kolem poloviny 19. století - Dva figurální stojany na sirky

Porcelán, pestře malováno, oválná základna, sedící stojan s velkou vojenskou botou - nádobkou na sirky, na boku zdrsněná plocha - škrtátko, výška 14 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy, kolem poloviny 19. století
49908. Dva figurální stojany na sirky
Dražba ukončena:07.10.2020 21:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč