Čechy kolem poloviny 19. století - Sklenice

Sklo, výška 11 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy kolem poloviny 19. století
27756. Sklenice
Dražba ukončena:13.02.2019 19:14:25
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 13.02.2019 19:09:25 5001