Čechy kolem poloviny 20. století

64450. Kočárek pro panenky

popis: Výška 68 cm. Značeno TDV.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 16.09.2021 21:03:17

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 5 500 Kč