Čechy kolem poloviny 20. století - Kočárek pro panenky

Výška 68 cm. Značeno TDV.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy kolem poloviny 20. století
64450. Kočárek pro panenky
Dražba ukončena:16.09.2021 21:03:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč