Čechy 1. pol. 20. stol.

53825. Konvolut 2 předmětů - Džbánek a Mísa

popis: 1) Sklo, cín, nálepy ze zeleného skla, výška 16 cm.

2) Sklo broušené, výška 9 cm. Neznačeno.

Pozn.: Poškozeno.

dražba ukončena: 09.12.2020 21:34:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo