Čechy konec 19. stol.

50071. P. Marie Pomocná

popis: Olej na plátně, 68x55 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. V minulosti odborně restaurováno.

zbývá: 7 dnů, 23 hodin

konec dražby: 08.10.2020 20:03:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 600 Kč