Čechy konec 19. stol. - P. Marie Pomocná

Olej na plátně, 68x55 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: V minulosti odborně restaurováno.

Čechy konec 19. stol.
50071. P. Marie Pomocná
Dražba ukončena:08.10.2020 20:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč