Čechy konec 19. stol.

50069. P. Marie Ústecká

popis: Olej na plátně, 35x25 cm. Nesignováno. Nerámováno.

pozn.: Malba mírně poškozena.

zbývá: 7 dnů, 22 hodin

konec dražby: 08.10.2020 20:01:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč