Čechy konec 19. stol. - P. Marie Ústecká

Olej na plátně, 35x25 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Čechy konec 19. stol.
50069. P. Marie Ústecká
Dražba ukončena:08.10.2020 20:10:33
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 200 Kč