Čechy konec 19. stol.

49775. Sklenice na noze

popis: Opálové sklo, zlacení. Výška 13 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 7 dnů, 17 hodin

konec dražby: 07.10.2020 19:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen