MENU
Vstup do aukce
141. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
31. března 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: ŠPERKY
3. dubna 2024 od 20:00
142. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
7. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Sklo, výška 37 cm.
Pozn.: mírně poškozeno
> zpět na aukční výsledky
Čechy, konec 19. století
20744. Velká váza
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 300 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 300 Kč
limit (13.06.2018 13:59:57)
3917
2 200 Kč
433
2 100 Kč
limit (10.06.2018 23:16:45)
3917
2 000 Kč
1011
1 900 Kč
limit (10.06.2018 23:16:39)
3917
1 800 Kč
1011
1 700 Kč
limit (10.06.2018 23:16:30)
3917
1 600 Kč
1011
1 500 Kč
limit (07.06.2018 23:40:26)
3917
1 400 Kč
1011
1 300 Kč
limit (07.06.2018 23:39:42)
3917
1 200 Kč
1011
1 100 Kč
limit (23.05.2018 15:50:13)
3917
1 000 Kč
831
900 Kč
limit (17.05.2018 19:03:23)
3917
800 Kč
1561
700 Kč
limit (17.05.2018 16:42:05)
3917
600 Kč
1561
500 Kč
831