Čechy po polovině 19. stol. - Sklenice

Sklo, 10 cm.

Pozn.: S věnováním datováním 1856. Mírně poškozeno.

Čechy po polovině 19. stol.
49867. Sklenice
Dražba ukončena:07.10.2020 20:42:07
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč