Čechy po roce 1800 - Brož s přírodním achátem, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-43, hrubá hmotnost 7,37 g

Přírodní achát, stříbrný rámeček. Délka brože 4 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy po roce 1800
51385. Brož s přírodním achátem, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-43, hrubá hmotnost 7,37 g
Dražba ukončena:21.10.2020 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo