Čechy po roce 1800

51385. Brož s přírodním achátem, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-43, hrubá hmotnost 7,37 g

popis: Přírodní achát, stříbrný rámeček. Délka brože 4 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá:

konec dražby: 21.10.2020 20:14:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen