Čechy po roce 1850 - Muž pod pantoflem - stojánek na sirky

Porcelán, výška: 8 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy po roce 1850
57800. Muž pod pantoflem - stojánek na sirky
Dražba ukončena:09.06.2021 20:10:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 09.06.2021 20:05:31 8457
500 Kč 07.06.2021 23:21:43 6145