Čechy poč. 20. stol.

303711. Kulatý stolek

popis: Dřevo, výška 75 cm a průměr 75 cm.

Pozn.: Poškozeno.

dražba ukončena: 14.02.2020 20:17:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 200 Kč