MENU
Vstup do aukce
144. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
21. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Dřevo, výška 75 cm a průměr 75 cm.
Pozn.: Poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Čechy poč. 20. stol.
303711. Kulatý stolek
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
3 200 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 200 Kč
6596
3 100 Kč
766
3 000 Kč
limit (12.02.2020 23:24:06)
2216
3 000 Kč
766
2 900 Kč
limit (12.02.2020 23:24:01)
2216
2 800 Kč
766
2 700 Kč
limit (12.02.2020 23:23:55)
2216
2 600 Kč
766
2 500 Kč
limit (12.02.2020 23:23:49)
2216
2 400 Kč
766
2 300 Kč
limit (12.02.2020 20:04:28)
2216
2 200 Kč
766
2 100 Kč
limit (12.02.2020 20:04:17)
2216
2 000 Kč
766
1 900 Kč
limit (12.02.2020 20:04:11)
2216
1 800 Kč
766
1 700 Kč
limit (08.02.2020 13:56:19)
2216
1 600 Kč
limit (08.02.2020 13:55:48)
766
1 500 Kč
limit (08.02.2020 13:55:47)
2216
800 Kč
limit (07.02.2020 22:27:45)
766
700 Kč
33
600 Kč
limit (07.02.2020 17:52:24)
766
500 Kč
5661