Čechy poč. 20. stol. - Kulatý stolek

Dřevo, výška 75 cm a průměr 75 cm.

Pozn.: Poškozeno.

Čechy poč. 20. stol.
303711. Kulatý stolek
Dražba ukončena:14.02.2020 20:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč