Čechy poč. 20. stol. - Panna Maria - polopostava

Olej na plátně, 59x43 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena, plátno je v pravé horní části vybouleno.

Čechy poč. 20. stol.
50072. Panna Maria - polopostava
Dražba ukončena:08.10.2020 20:23:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč