Čechy poč. 20. stol.

50072. Panna Maria - polopostava

popis: Olej na plátně, 59x43 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena, plátno je v pravé horní části vybouleno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

zbývá: 8 dnů, 0 hodin

konec dražby: 08.10.2020 20:04:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 400 Kč