MENU
Vstup do aukce
141. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
31. března 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: ŠPERKY
3. dubna 2024 od 20:00
142. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
7. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Dřevo, 159x80x78 cm.
Pozn.: Poškozeno, chybí klíče.
> zpět na aukční výsledky
Čechy poč. 20. stol.
303708. Psací stůl
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
3 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 000 Kč
1113
2 900 Kč
6596
2 800 Kč
limit (14.02.2020 20:07:50)
5627
2 800 Kč
6596
2 700 Kč
limit (14.02.2020 20:07:45)
5627
2 600 Kč
6596
2 500 Kč
limit (14.02.2020 20:07:40)
5627
2 400 Kč
6596
2 300 Kč
limit (14.02.2020 19:53:33)
5627
2 200 Kč
6596
2 100 Kč
limit (14.02.2020 15:52:13)
5627
2 100 Kč
6596
2 000 Kč
limit (14.02.2020 15:52:10)
5627
1 900 Kč
6596
1 800 Kč
limit (14.02.2020 15:52:07)
5627
1 700 Kč
6596
1 600 Kč
limit (14.02.2020 15:52:04)
5627
1 500 Kč
6596
1 400 Kč
limit (14.02.2020 15:52:00)
5627
1 300 Kč
6596
1 200 Kč
limit (14.02.2020 15:51:56)
5627
1 100 Kč
6596
1 000 Kč
limit (14.02.2020 15:51:52)
5627
900 Kč
6596
800 Kč
limit (14.02.2020 15:51:46)
5627
700 Kč
6596
600 Kč
limit (13.02.2020 19:12:48)
5627
500 Kč
2224