Čechy poč. 20. stol.

303708. Psací stůl

popis: Dřevo, 159x80x78 cm.

Pozn.: Poškozeno, chybí klíče.

dražba ukončena: 15.02.2020 20:15:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 000 Kč