Čechy poč. 20. stol. - Psací stůl

Dřevo, 140x75x70 cm.

Pozn.: Poškozeno. Obsahuje 1 univerzální klíč.

Čechy poč. 20. stol.
303710. Psací stůl
Dražba ukončena:14.02.2020 20:26:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč