Čechy poč. 20. stol.

303710. Psací stůl

popis: Dřevo, 140x75x70 cm.

Pozn.: Poškozeno. Obsahuje 1 univerzální klíč.

dražba ukončena: 14.02.2020 20:26:05

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 7 500 Kč