Čechy poč. 20. stol.

303709. Skleník

popis: Dřevo, sklo, 121x180x46 cm.

Pozn.: Poškozeno. Chybí spodní klíč.

dražba ukončena: 14.02.2020 20:15:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 900 Kč