Olej na plátně. 36x27 cm. Nesignováno. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Jde patrně o výřez z procesní korouhve. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.