Čechy poč. 20. stol.

39772. sv. Václav - jezdec

popis: Olej na plátně. 60x47 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

zbývá: 3 dnů, 11 hodin

konec dražby: 29.01.2020 19:23:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 600 Kč