Čechy poč. 20. stol. - sv. Václav - jezdec

Olej na plátně. 60x47 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Čechy poč. 20. stol.
39772. sv. Václav - jezdec
Dražba ukončena:29.01.2020 19:23:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 800 Kč