MENU
Vstup do aukce
144. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
21. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Pozn.:
Mírně poškozeno.
Obecný kov, délka 4 cm.
> zpět na aukční výsledky
Čechy poč. 20. stol.
38950. Závěs, české granáty a almandiny
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 300 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 300 Kč
6109
1 200 Kč
limit (12.12.2019 9:34:02)
194
1 200 Kč
6109
1 100 Kč
limit (11.12.2019 23:49:42)
194
1 000 Kč
limit (11.12.2019 23:49:41)
3617
800 Kč
limit (10.12.2019 23:28:46)
194
700 Kč
6109
600 Kč
4754
500 Kč
6021