Čechy poč. 20. stol. - Závěs, české granáty a almandiny

Pozn.: Mírně poškozeno.

Obecný kov, délka 4 cm.

Čechy poč. 20. stol.
38950. Závěs, české granáty a almandiny
Dražba ukončena:12.12.2019 21:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč