Čechy počátek 20. stol. - Flakon

Sklo, rozalinová lazura, zdobení emailem. Výška: 19 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy počátek 20. stol.
300191. Flakon
Dražba ukončena:22.08.2019 20:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 17.08.2019 22:05:31 5373