Čechy počátek 20. stol. - Závěsný dvouplamenný svícen

Dřevo v kombinaci s obecným kovem,zlaceno. Výška 65 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy počátek 20. stol.
55500. Závěsný dvouplamenný svícen
Dražba ukončena:03.03.2021 20:59:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč