Čechy poslední třetina 19. stol. - Nástolec

Obecný kov a sklo, výška 17 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy poslední třetina 19. stol.
38906. Nástolec
Dražba ukončena:12.12.2019 20:54:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 800 Kč