Čechy před rokem 1900 - Miska

Keramika, 17x11 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy před rokem 1900
27882. Miska
Dražba ukončena:13.02.2019 21:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč