Čechy přelom 19.-20. stol. - Krucifix závěsný

Dřevo, řezba, 98x40 cm. Polychromovaný korpus.

Pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

Čechy přelom 19.-20. stol.
40031. Krucifix závěsný
Dražba ukončena:30.01.2020 19:52:36
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 200 Kč