Čechy 1. pol. 19. stol.

50070. P. Maria Lomecká

popis: Dřevořezba polychromovaná, výška 40 cm.

Pozn.: Poškozeno. Korunky nedrží na hlavách.

zbývá: 7 dnů, 21 hodin

konec dražby: 08.10.2020 20:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 500 Kč