Čechy přelom 19.-20. stol. - Náramek s českými granáty třířadový, obecný kov

Průměr 6 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy přelom 19.-20. stol.
51381. Náramek s českými granáty třířadový, obecný kov
Dražba ukončena:21.10.2020 20:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč