MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Průměr 6 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Čechy přelom 19.-20. stol.
51381. Náramek s českými granáty třířadový, obecný kov
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 800 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 800 Kč
6725
2 700 Kč
limit (21.10.2020 20:17:14)
7428
2 600 Kč
6725
2 500 Kč
limit (21.10.2020 20:12:59)
7428
2 400 Kč
7318
2 300 Kč
limit (21.10.2020 20:09:31)
7428
2 200 Kč
6725
2 100 Kč
limit (21.10.2020 20:05:28)
7428
2 000 Kč
831
1 900 Kč
limit (15.10.2020 7:48:50)
6682
1 800 Kč
831
1 700 Kč
limit (15.10.2020 7:48:45)
6682
1 600 Kč
831
1 500 Kč
6682
1 400 Kč
7280
1 300 Kč
6281
1 200 Kč
831
1 100 Kč
4389
1 000 Kč
3798
900 Kč
6682
800 Kč
3798
700 Kč
6021
600 Kč
627
500 Kč
6281