Čechy přelom 19.-20. stol.

51381. Náramek s českými granáty třířadový, obecný kov

popis: Průměr 6 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 21.10.2020 20:26:54

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 800 Kč