Čechy přelom 19.-20. stol. - Panna Maria

Dřevo, výška 56 cm.

Pozn.: Poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

Čechy přelom 19.-20. stol.
27684. Panna Maria
Dražba ukončena:13.02.2019 18:28:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč