Čechy přelom 19.-20. stol. - Portrét šlechtice s hůlkou

Olej na plátně. 95x80 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Čechy přelom 19.-20. stol.
38874. Portrét šlechtice s hůlkou
Dražba ukončena:12.12.2019 20:23:40
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 300 Kč