Čechy po polovině 19. stol. - Sklenice

Sklo, brus, výška 11 cm. Datováno 1846.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy po polovině 19. stol.
49866. Sklenice
Dražba ukončena:07.10.2020 20:45:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč