Čechy přelom 19.-20. stol.

50090. sv. Josef s Ježíškem

popis: Olej na kartonu, 45x35 cm. Monogramováno vpravo dole hůře čitelně P.K. Rámováno.

pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

zbývá: 7 dnů, 23 hodin

konec dražby: 08.10.2020 20:22:00

vyvolávací cena: 800 Kč

Předmět ještě nebyl dražen