Stanislav Sucharda - Ach kdo mi mé dítě vrátí

Obecný kov, 60x17 cm. Nesignováno.

Pozn.:Mírně poškozeno.

o autorovi: 1866, Nová Paka - 1916, Praha-Bubeneč

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140.000 Kč.

55509. Ach kdo mi mé dítě vrátí
Dražba ukončena:03.03.2021 20:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč