Čeněk Sucharda - Pestré květy

Olej na kartonu, 49x66 cm. Signováno vlevo dole Č. Sucharda. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1890 – 1977

306283. Pestré květy
Dražba ukončena:03.10.2020 20:13:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč