Čeněk Sucharda - V horách

Olej na kartonu, 29x38 cm, signováno vpravo dole Č. Sucharda, rám.

1890, Benešov - 1977
Většinu života prožil v Lomnici nad Popelkou.

6712. V horách
Dražba ukončena:01.12.2016 21:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 01.12.2016 18:23:05 1016
500 Kč 30.11.2016 13:49:14 990