Čeněk Sucharda - Vřesoviště

Olej na plátně, 37x45 cm, signováno vlevo dole Sucharda Č 1923, rám, zaskleno.

1890, Benešov - 1977
Většinu života prožil v Lomnici nad Popelkou.

3744. Vřesoviště
Dražba ukončena:28.01.2016 19:24:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:2 600 Kč