Čermák František a signatura nečitelná

64502. Konvolut 2 aktů

popis: Kresba a lept, 28x41 a 29x22 cm. 2x signováno, 1x nečitelně. 1x rám, pasparta, sklo, 1x rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

dražba ukončena: 16.09.2021 21:41:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 900 Kč