Čermák - Rybáři na moři

Olej na kartonu, 14x9 cm, signováno vpravo dole Čermák, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

14668. Rybáři na moři
Dražba ukončena:29.11.2017 21:35:51
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 800 Kč